KARATE Virovitičko finale na Kupu Siska i šest zlatnih medalja u Belom Manastiru

Proteklog vikenda članovi Karate kluba Virovitica postigli su niz zapaženih rezultata.

Na Kupu Belog Manastira nastupili su:

Noell Široki u kategoriji učenika -34 kg osvojivši prvo mjesto. Tara Nicole Bonačić u kategoriji mlađih kadetkinja -55 kg s osvojenim prvim mjestom te u kadetskoj konkurenciji -54 kg s osvojenim prvim mjestom. Chris Malčec je u konkurenciji mlađih kadeta -45 kg zauzeo prvo mjesto. Domagoj Kesak kod mlađih kadeta -57 kg i kadeta -57 kg dva puta se popeo na najviše postolje.

Na Kupu Siska nastupili su:

U seniorskoj konkurenciji Monika Bubnjić i Laura Pokupić. One su pobijedile svoje suparnice i tako su se našle u finalu. Nakon neriješenog ishoda suci su za pobjednicu proglasili Moniku koja je osvojila prvo mjesto i zlato, dok je srebro i drugo mjesto pripalo Lauri. U kadetkinjama je nastupila Maja Kozlinger, koja je bila vrlo borbena te je zbog prejakih i nekontroliranih udaraca bila diskvalificirana. U konkurenciji učenica nastupila je Marija Živković, koja se dobro borila do meča za finale, u kojem je malo popustila i izgubila. U borbi za treće mjesto također gubi, pa se morala zadovoljiti petom pozicijom.