1. ŽNL Mladost i Omladinac remizirali u Miljevcima, Podravac i dalje bez bodova nakon poraza protiv Voćina

Nakon iznenađujućeg domaćeg poraza od Slavonije iz Sladojevaca, nogometaši Omladinca iz Korije u 9. kolu 1. županijske nogometne lige gostovali su u Miljevcima kod domaće Mladosti. Gosti iz Korije su odlično otvorili utakmicu i poveli u 20. minuti zgoditkom Andreja Čupena. Sedam minuta prije odmora Hrvoje Ibričić je izjednačio na 1:1. U drugom dijelu propušteno je niz prilika i rezultat se nije mijenjao.

Mladost Miljevci – Omladinac Korija 1:1
Igrač utakmice: Andrej Čupen

Voćin je na gostovanju u Sopju osvojio tri boda u utakmici s domaćim Podravcem. Gosti su poveli pogotkom Emanuela Jakovića u 28. minuti. Deset minuta kasnije poravnao je domaći igrač Zlatko Karafa. Gosti ponovno vode u 67. minuti. Pogodak je postigao Mario Barić. Konačni rezultat postigao je Ivan Čović u drugoj minuti sudačke nadoknade. Novi bodovima Voćin se odmakao od dna tablice.

Podravac Sopje – Voćin 1:3
Igrač utakmice: Mario Barić