NAVIJAČU POZLILO U 75. minuti prekinuta nogometna utakmica u Sladojevcima

U 75. minuti utakmice između domaće Slavonije i Mladosti iz Čađavice, kod rezultata 1:1, glavni sudac je prekinuo utakmicu. Na zaprepaštenje igrača i svih gledatelja, navijač gostujuće ekipe odjednom se srušio na tlo bez svijesti. U pomoć onesviještenom navijaču, inače članu Uprave NK Mladost 1930 iz Čađavice, priskočili su klupski prijatelji pokušavši ga dovesti k svijesti, ujedno pozvavši Hitnu medicinsku službu koja je nakon nekoliko minuta stigla na igralište. Djelatnici Hitne medicinske službe uspješno su reanimirali nesretnog navijača, te ga potom odvezli u Opću bolnicu Virovitica. Kako neslužbeno doznajemo, nesretni navijač je pao u nesvijest zbog zastoja rada srca. (www.icv.hr, ADF; foto: čitatelj)