Ovo su rezultati izbora za temeljne organizacije HDZ Slatina

Slatinski HDZ proteklog je vikenda proveo izbore za temeljne organizacije na kojima su se birali predsjednici, potpredsjednici i članovi izvršnih odbora, te izaslanici za izbornu skupštinu Gradske organizacije stranke, a ovo su rezultati:

TEMELJNE ORGANIZACIJE:

-Temeljna organizacija Slatina Istok; predsjednica Ivona Balić, potpredsjednik Mario Đurinić, članovi Izvršnog odbora: Radenko Pavić, Igor Fazekaš, Sanela Tot, Vlado Majhen i Davor Dvojak

-Temeljna organizacija Slatina Jug; predsjednik Boris Radočaj, potpredsjednik Daniel Medved, članovi Izvršnog odbora: Ivan Drokan, Vlado Lukac, Luka Birčić, Ivana Demšić i Zoran Mandekić

– Temeljna organizacija Slatina Sjever; predsjednik Kruno Fabijanac, potpredsjednik Marko Telišman, članovi Izvršnog odbora: Alen Njegač, Tomislav Bilanđija, Stjepan Eršetić, Alen Đurasek i Vlatko Brnas

-Temeljna organizacija Slatina Zapad; predsjednik Marijo Kokorić, potpredsjednik Mladen Graovac, članovi Izvršnog odbora: Đuro Matovina, Darko Hodak, Ivana Škrlec, Danijel Krstičević i Slaven Kostanjevac

-Temeljna organizacija Bakić; predsjednik Robert Medved, potpredsjednik Ivica Pavin, članovi Izvršnog odbora: Mihael Čolak, Josip Antolović i Ivan Srbić

-Temeljna organizacija Donji Meljani-Sladojevački Lug-Bistrica; predsjednik Zlatko Borovec, potpredsjednica Danijela Krpačić, članovi Izvršnog odbora: Pavlomir Sertić, Snježana Borovec i Jasminka Žagar

-Temeljna organizacija Gornji Miholjac; predsjednik Željko Kolinger, potpredsjednik Ivica Krstić, članovi Izvršnog odbora: Danijel Radočaj, Mario Kolarić i Josip Matoković

-Temeljna organizacija Kozice; predsjednik Robert Filković, potpredsjednik Josip Hetrih, članovi Izvršnog odbora: Josip Cader, Mario Funko, Zvonko Kiš, Dario Medved i Damir Parc

-Temeljna organizacija Novi Senkovac-Medinci-Markovo; predsjednik Darko Grgić, potpredsjednica Ivana Strupar, članovi Izvršnog odbora: Josip Gajšek, Željko Korman i Žarko Vuk

-Temeljna organizacija Sladojevci-Radosavci; predsjednik Tomislav Kizivat, potpredsjednik Juraj Sertić, članovi Izvršnog odbora: Tihomir Gumbarević, Tomo Tomić i Mirela Pšibila

IZASLANICI:

-Temeljna organizacija Slatina Istok: Ivona Balić, Sanela Tot, Vlado Majhen, Josip Job, Claudio Balić, Branimira Borovčak, Damir Šarabok, Iva Lulić, Marko Repić, Dragan Medved, Mihaela Pezer, Josip Lah

-Temeljna organizacija Slatina Jug: Boris Radočaj, Daijel Križek, Zoran Mandekić, Ivana Demšić, Vlado Lukac, Luka Birčić, Nenad Bračun, Ružica Cerić, Luka Repić, Mislav Grgić, Tamara Dorić, Ivan Drokan

-Temeljna organizacija Slatina Sjever: Kruno Fabijanac, Alen Njegač, Tomislav Bilanđija, Alen Đurasek, Vlatko Brnas, Rudolf Bošnjak, Mato Bilić, Josip Gebaj, Antonela Cmrk, Matija Pavin, Julija Telišman, Mario Gebaj

-Temeljna organizacija Slatina Zapad: Mladen Graovac, Zlatko Grundler, Darko Hodak, Ivan Gribl, Snježana Graovac, Slaven Kostanjevac, Maja Venus, Tomislav Rastija, Mile Štampar, Biljana Jelenčić, Danijel Krstičević, Ivana Banjedvorac

-Temeljna organizacija Bakić: Robert Medved, Ivica Pavin, Mihael Čolak, Josip Antolović, Ivan Srbić, Darijo Kraupa, Antun Vujić

-Temeljna organizacija Donji Meljani-Sladojevački Lug-Bistrica: Nikola Perkovac, Milan Bobanić, Zlatko Borovec, Danijela Krpačić, Pavlomir Sertić, Snježana Borovec, Jasminka Žagar

-Temeljna organizacija Gornji Miholjac: Željko Kolinger, Ivica Krstić, Danijel Radočaj, Mario Kolarić, Josip Matoković, Franjo Dlab, Renato Kolinger

-Temeljna organizacija Kozice: Josip Cader, Mario Funko, Robert Filković, Zvonko Kiš, Dalibor Medved, Damir Medved, Ivan Medved – Ica, Damir Parc, Zvonko Podboj, Ivana Zrinščak

-Temeljna organizacija Novi Senkovac-Medinci-Markovo: Darko Grgić, Željko Korman, Josip Gajšek, Sanja Gajšek, Žarko Vuk, Drago Grgić, Ilija Barišić

-Temeljna organizacija Sladojevci-Radosavci: Tomislav Kizivat, Juraj Sertić, Tomo Tomić, Tihomir Gumbarević, Mirela Pšibila, Dražen Božurić, Josip Vajnhal, Goran Loparac

(HDZ Slatina)