4. LIGA BJ-KC-VT Petnaestominutni show Benjamina Dijanešića: Hat-trickom doveo Slatinu do uvjerljive gostujuće pobjede

U posljednjem susretu 11. kola 4. nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, igrači Slatine došli su pobjedom 4:1 do nova tri boda na gostovanju kod Bilogorca u Velikom Trojstvu.

Slatinčane je u prednost doveo Matej Potočki u 22. minuti. Po već oprobanom scenariju u ovogodišnjem prvenstvu, domaća momčad je nakon dvije minute poravnala zgoditkom Ivora Dončevića. S rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

U drugom dijelu gostujuća momčad je dominirala, a glavni nosioci igre su bili Matej Kupres i Benjamin Dijanešić. Dijanešić je s tri zgoditka u petnaest minuta riješio pitanje pobjednika. Prvog je postigao u 61., drugog u 64., a trećeg u 76. minuti. Uz ta tri zgoditka nogometaši Slatine su mogli postići barem još toliko. Posljednju četvrtinu utakmice momčad Slatine je odigrala s deset igrača, jer je zbog drugog žutog karton igru morao napustiti Matej Potočki.

-Zadovoljan sam igrom i postignutim rezultatom te angažmanom mojih igrača – izjavio je nakon susreta trener Slatine Damir Pemper.

Bilogorac Veliko Trojstvo – Slatina 1:4
Igrač utakmice: Benjamin Dijanešić