4. LIGA BJ-KC-VT Jakupec, Bošnjak i Babec za uvjerljivu pobjedu Pitomače u Daruvaru

U 12. kolu 4. nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, nogometaši Pitomače gostovali su u Daruvaru i uvjerljivom igrom došli do pobjede 3:0 i tri nova boda.

Od prve minute gosti su bili bolja momčad. To su rezultatski materijalizirali u 26. minuti kada je Karlo Jakupec doveo svoju momčad u prednost od 1:0. Dvanaest minuta kasnije Jakupec se s tridesetak metara sjurio u domaći kazneni prostor, gdje je potom srušen. Sudac Bruno Ritoša je pokazao na bijelu točku, s koje je precizan bio Goran Bošnjak. S rezultatom 2:0 otišlo se na odmor.

U drugom dijelu gosti su nastavili sa svojom odličnom igrom, ali su uspjeli postići samo jedan zgoditak. Strijelac je bio Antonio Babec u 59. minuti.

Nogometaši Pitomače su nakon dva poraza ovom pobjedom ponovno potvrdili svoju igračku kvalitetu.

-Zadovoljan sam pristupom i igrom svojih nogometaša. Ako nastavimo igrati na ovoj razini u sljedećim kolima, vjerujem da ćemo nastaviti pobjeđivati – presretan je nakon utakmice bio trener Pitomače Ivan Presečan.

Daruvar – Pitomača 0:3
Igrač utakmice: Karlo Jakupec