PRVA POBJEDA VIRO VIROVITICE! Proradio Flanjak i utrpao Prelogu dvanaest golova, Benko pridodao sedam

U Prelogu je odigrana odgođena utakmica 10. kola 1. hrvatske rukometne lige Sjever između dvije momčadi, koje do sada nisu osvojile niti jedan bod – Preloga i Viro Virovitice. Na kraju su Virovitičani bili bolji i pobijedili 38:34.

U susret su bolje ušli domaći igrači i poveli 3:0. Gosti se nisu predavali. U 15 minuti vode 6:5. Do 20. minute igrači Viro Virovitice su imali minimalnu prednost, kada domaća momčad ponovno vodi. Na odmor se odlazi s prednošću Preloga 15:13. Preložani su tu prednost u drugom dijelu povećali u nekoliko navrata na četiri zgoditka. U 40. minuti Virovitičani imaju igrača više i serijom 3:0 dolaze do poravnanja 23:23. U 47. minuti rukometaši Viro Virovitice ponovno vode 25:24. Do kraja ta prednost je samo rasla. Minutu i pol prije kraja bilo je 38:33. Domaći su tek uspjeli smanjiti na konačnih 38:34. Ovom pobjedom Virovitičani su konačno napustili posljednje mjesto na tablici.

Viro Virovitica: Dino Meter, Karlo Štimac, Vladimir Flanjak 12, Tim Čevelak 2, Hrvoje Vašarević, Leon Dujmović, Robert Rešetar 1, Marko Šulentić, Jakov Maros, Deni Vilček, Dominik Sabo 7 (1), Marko Đeri, Matko Crljenić 6, Toni Smutni 2, Marko Cingel 1 i Dubravko Benko 7. Trener: Damir Vašarević. Sedmerci: 2 (1): isključenja: 6 minuta (Čevelak, Đeri i Smutni svi po dvije minute).