2. ŽNL ISTOK U jedinom susretu proteklog vikenda Dinamo slavio protiv Munje iz Velikog Rastovca

Nekompletna Munja iz Velikog Rastovca poražena je na gostovanju u Novoj Šarovki gdje ih je dočekao Dinamo iz Josipova.

U jedinoj utakmici 2. ŽNL Istok proteklog vikenda, usprkos igraču manje, do vodstva je stigla gostujuća momčad autogolom Željka Lukanića u 13. minuti susreta. Nakon što je matirao svog vratara, Lukanić je ispravio pogrešku i golom iz kaznenog udarca pred kraj prvog poluvremena vratio stvari na početak.

Na samom otvaranju drugog dijela, u 49. minuti, strijelac za Dinamo i njihovo prvo vodstvo bio je Matej Rastija, Goran Vicić podebljao je prednost u 77. minuti, dok je konačnih 3:2 iz novog kaznenog udarca postavio Ante Rosan.

Momčad iz Josipova ovom se pobjedom bodovno izjendačila s trećeplasiranim DOŠK-om te i dalje ostaje u utrci za drugo mjesto, budući da je Crnac već potvrdio naslov prvaka. Munja iz Velikog Rastovca ostala je tako na 6. mjestu, a pomak na tablici tražiti će u idućem kolu protiv Standarda koji se nalazi jedno mjesto ispred njih.