FOTO Selektivni program NS Sjever: Gosti iz Koprivničko–križevačke županije upisali dvije pobjede na Školskom vrtu

U utorak, 15. ožujka počeo je proljetni dio utakmica županijskih reprezentacija za 2008. i 2009. godište, koje se odigravaju u sklopu selektivnog programa Nogometnog središta Sjever.

Na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju snage su odmjerile reprezentacije Virovitičko-podravske i Koprivničko–križevačke županije.

U prvoj su utakmici nastupili igrači rođeni 2009. godine. Nakon izjednačenog prvog dijela, u drugom dijelu bolji gosti poveli su 2:0 zgodicima Lovre Premaca u 33. i Denija Matulina u 38. minuti. Devet minuta prije kraja u solo prodoru Franjo Đorđević smanjuje na 2:1. U preostalih desetak minuta pokušali su poravnati rezultat, ali nisu uspjeli, pa je ostalo 2:1 za goste iz Koprivničko–križevačke županije.

IMG_9411

Virovitičko–podravska županija: Ivan Zrno (Suhopolje), Fran Torbašinović (Pitomača), Mislav Krznarić (Slatina), Mario Jug (No Limit TVIN), Ivan Bastalić (Pitomača), Gabrijel Iličić (Virovitica), Lovro Vidović (Virovitica), Marko Srnak (Virovitica), Antonio Simonović (Voćin), Tin Hamaček (Slatina), Matias Šarić (Virovitica), Roko Gojmerac (Virovitica), Franjo Đorđević (Voćin), Mihajlo Marčetić (Suhopolje), Ivano Šimić (Virovitica), Josip Bilobrk (Suhopolje), Josip Đurđević (No Limit TVIN), Leon Katić (Virovitica) i Leonardo Čipćija (Suhopolje). Trener: Ivica Ević.

U starijem godištu igrača rođenih 2008. godine gosti iz Koprivničko–križevačke županije su dominirali od početka susreta. Do odlaska na odmor gosti su vodili 4:0 zgodicima Luke Jurića u devetoj i Mateja Tomića u 15. te 22. i 26. minuti. U drugom dijelu igrači Koprivničko–križevačke županije postigli su još dva zgoditka i došli do uvjerljive pobjede 6:0. Strijelci u drugom dijelu bili su Noa Volt u 35. i Danijel Jurić u 37. minuti.

IMG_9442

Virovitičko – podravska županija: Fran Gjurgjek (Pitomača), Zvonim Miloloža (Papuk), Roko Santro (Virovitica), Marin Boljevčan (Virovitica), Ven Kovač (Pitomača), Antonio Trupina (Pitomača), Tin Grdić (Virovitica), Lukas Bajsar (Virovitica), Petar Ključec (Virovitica), Matej Meler (Virovitica), Marijan Vidić (Suhopolje), Luka Šešet (Virovitica), Leo Ljušaj (Suhopolje), Matija Česnik (Virovitica) i Ivan Dudašek (Pitomača). Trener: Ante Dražić.

Utakmice je sudila sudačka trojka Leopold Majstorović, Matija Lješčak i Darko Gojmerac.

U idućem kolu 23. ožujka selekcije Virovitičke–podravske županije gostuju u Daruvaru, gdje igraju s vršnjacima iz Bjelovarsko–bilogorske županije.