1. LIGA NS SJEVER Eurogol Luke Špoljara, virovitički kadeti i juniori pružili čvrst otpor Varaždincima

U četvrtak, 21. travnja na terenu Sportskog centra Vegeška odigrani su odgođeni susreti 13. kola 1. lige kadeta i juniora Nogometnog središta Sjever između Virovitice i Varaždina.

U kadetskoj utakmici Varaždinci su poveli zgoditkom Nine Možanića u 23. minuti. Robert Rokinger u 29. minuti iskoristio je pogrešku gostujućeg vratara Benjamina Kovačića i poravnao na 1:1. Nino Možanić u 43. minuti ponovno dovodi Varaždin u prednost, a Robert Rokinger je u 53. minuti po drugi puta poravnao rezultat. Pobjedu gostima 3:2 donio je svojim zgoditkom Ivan Pavlović u 63. minuti.

Juniori Varaždina poveli su u 29. minuti pogotkom Tome Sabe. Odlično izvedenim slobodnim udarcem u same ‘rašlje’ s 25 metara izjednačio je u 69. minuti Luka Špoljar. Virovitički juniori cijelu utakmicu igrali su sa samo deset igrača, što su Varaždinci iskoristili i zgodicima Luke Andričevića u 74. i Svena Hrgara u 83. minuti došli do pobjede 3:1.

U idućem kolu kadeti i juniori Virovitice gostuju kod Međimurja u Čakovcu.