Virovitički BORci okitili se medaljama i ostvarili odlične rezultate na XCO Šicana utrci: Petra Klemen i Ivan Pintera zlatni

U organizaciji BBK Požega, u nedjelju, 26. lipnja odvožena je peta utrka Slavonske brdsko biciklističke lige – XCO Šicana. Na posljednjoj utrci prije ljetne pauze startalo je 52 natjecatelja, a od kojih je četvero BORaca.

Kao i svaka utrka do sada, završila je s poneki BORcem na postolju ili njegovoj blizini. Petra Klemen uvjerljivo je završila na 1. mjestu u kategoriji Žene i okitila se zlatnom medaljom, kao i Ivan Pintera zlatnom medaljom u kategoriji Veteran A.

Mario Klemen stao je „pored postolja“ završivši na 5. mjestu u kategoriji Veteran B, dok je Filip Prpić završio utrku na 6. mjestu u kategoriji Sport.

BORci su skupili puno bodova i dobre pozicije u ukupnom poretku individualno i klupski te mogu na zasluženi odmor do drugog dijela sezone koji kreće utrkom u Orahovici 28. kolovoza.