Milan iskoristio greške Dinama i slavio na San Siru: Oršić nakon Chelsea zabio i Rossonerima

Dinamo je u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka izgubio od Milana na San Siru 3:1, piše Index.hr

Prvi gol za domaćina zabio je Olivier Giroud s bijele točke u 45. minuti. Milan je drugi gol zabio u prvoj minuti drugog poluvremena, a strijelac je bio Saelemaekers. Za Dinamo je zabio Mislav Oršić nakon sjajne akcije s Brunom Petkovićem u 56. minuti. Treći gol za domaćina postigao je Pobega u 77. minuti.

Milan nije nadigrao Dinamo, ali je samo znao iskoristiti sve pogreške hrvatskog prvaka. Talijani su zabili tri gola iz tri šanse koje su imali. Dinamo tako nakon dva kola ima tri boda, a Milan četiri. Kasnije u istoj grupi u Londonu igraju Chelsea i Red Bull Salzburg.

(index.hr, foto: ilustracija, M. Rođak)