U Gimnaziji Petra Preradovića u Virovitici održano županijsko natjecanje iz matematike za srednje škole

Dana 28. veljače 2018. održano je u Gimnaziji Petra Preradovića u Virovitici županijsko natjecanje iz matematike za srednje škole. Natjecanje je provedeno u dvije kategorije, A kategorija – prirodoslovno matematička gimnazija i B kategorija – ostale gimnazije i četverogodišnje srednje škole. Na natjecanju su sudjelovala 52 učenika, od toga u A kategoriji 20 učenika i 32 učenika u B kategoriji.

Učenici su postigli sljedeće rezultate, još neslužbene do potvrde Državnog povjerenstva:

A kategorija:
1. razred
1. mjesto: Iskra Maravić, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
2. mjesto: Filip Smrček, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
3. mjesto: Luka Per, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
3. mjesto Jakov Ferenčević, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.

2. razred
1. mjesto: Iva Rengel, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
2. mjesto: Ina Moslavac, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
3. mjesto: Denis Ronik, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.

3. razred
1. mjesto: Sven Balint, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
2. mjesto: Nika Lovreković, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
2. mjesto: Vinko Martinčević, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
3. Lana Stevanovski, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.

4. razred
1. mjesto: Mijo Piškur, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
2. mjesto: Karlo Aragović, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
3. mjesto: Dino Meter, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.

B kategorija:
1. razred
1. mjesto: Mislav Korotaj, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici,
mentorica Zvjezdana Puškarić, prof
2. mjesto: Antonela Becker, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Ivana Andrović, prof.
2. mjesto: Nikolina Đukić, Strukovna Škola Virovitica, mentorica Anita Ivković Šokec, prof.
3. mjesto: Ema Crnogaj, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Ivana Andrović, prof.

2. razred
1. mjesto: Boris Boronjek, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević
1. mjesto: Una Maravić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević
2. mjesto: Robert Orlić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević
3. mjesto Karlo Ila, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Ivana Andrović, prof.

3. razred
1. mjesto: Antonijo Martinović, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Jessica Puž, prof.
2. mjesto: Benjamin Hankić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentor Veljko Živković, prof.
3. mjesto: Marko Bušljeta, Srednja škola Stjepan Ivšić Orahovica, mentorica Željka Ptiček, prof.

4. razred
1. mjesto: Gordana Borotić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević
2. mjesto: Filip Gregurec, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici,
mentorica Zvjezdana Puškarić, prof.
3. mjesto: Ana Grčić, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.

Svim natjecateljima čestitamo na postignutom uspjehu! (www.icv.hr, ia)