Rezultati Međužupanijskog natjecanja mladih klavirista “Virovitička klavirijada”

U Glazbenoj školi Jana Vlašimskog u Virovitici održano je Međužupanijsko natjecanje mladih klavirista “Virovitička klavirijada”. Na natjecanju je sudjelovalo 47 natjecatelja iz šest županija: Grad Zagreb, Brodsko-posavka, Bjelovarsko-bilogorska, Sisačko-moslavačka, Požeško-slavonska i Virovitičko-podravska županija.

Rezultati natjecanja:
1. kategorija
1. Josip Gregurić, GŠ Slavonski Brod, Zdravka Tekić-Dadić – 1. nagrada
2. Dorotea Troha, GŠ Marijana Jergovića Pitomača, Teodora Zdeličan – 1. nagrada
3. Valentina Osterman, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić – 1. nagrada
4. Luka Stanjević, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 1. nagrada
5. Klara Višaticki, GŠ Požega, Helena Lamešić – 2. nagrada
6. Tea Vacek, GŠ Brune Bjelinskog Daruvar, Tomislav Milić – 2. nagrada
7. Ana Matić, GŠ Brune Bjelinskog, Daruvar, Tomislav Milić – 2. nagrada

2. kategorija
1. Klara Volenik, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac – 1. nagrada
2. Dora Pejić, GŠ Slavonski Brod, Dubravka Kolesarić – 1. nagrada
3. Tia-Eva Keserica, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac – 1. nagrada
4. Anja Ergović, GŠ Kontesa Dora Našice, Marija Vlajnić – 1. nagrada
5. Ana Tomašić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Perica Mihaljević – 1. nagrada
6. Hana Knežević, GŠ Kontesa Dora Našice, Sanja Vazdar – 2. nagrada
7. Tereza Sabo, GŠ Kontesa Dora Našice, Sanja Vazdar – 2. nagrada
8. Tasha Filipović, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 2. nagrada
9. Karlo Relić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 2. nagrada
10. Marko Raić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac – 2. nagrada
11. Nina Rajnović, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 2. nagrada
12. Lucija Varat, GŠ Brune Bjelinskog Daruvar, Tomislav Milić – 3. nagrada
13. Iris Kovačić, GŠ Marijana Jergovića Pitomača, Kristina Domović – 3. mjesto
14. Lara Tkalčec, GŠ Marijana Jergovića Pitomača, Kristina Domović – 3. mjesto

3. kategorija
1. Sara Vranić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac – 1. nagrada
2. Matija Bajan, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Zvonimir Gadanec – 2. nagrada
3. Marija Hanić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac – 2. nagrada
4. Marija Nika Turbelija, GŠ Marijana Jergovića Pitomača, Kristina Domović – 3. nagrada
5. Ana-Marija Barkić, GŠ Marijana Jergovića Pitomača, Teodora Zdeličan – 3. nagrada

4. kategorija
1. Anamarija Mikić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić – 2. nagrada
2. Tina Arnold, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Perica Mihaljević – 3. nagrada
3. Ema Komljenović, GŠ u Novskoj, Ana Betević Dadić – 3. nagrada

5. kategorija
1. Tea Holi, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 1. nagrada
2. Izabela Gloc, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac – 2. nagrada
3. Lucija Matek, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Perica Mihaljević – 2. nagrada
4. Nives Široki, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 3. nagrada
5. Ivan Milinović, GŠ u Novskoj, Ana Valčić – 3. nagrada
6. Ana Blažev, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić – 3. nagrada

6. kategorija
1. Iveta Podsednik, GŠ Brune Bjelinskog Daruvar, Bernard Štancl – 3. nagrada

1. S kategorija
1. Ana Tomšić, GŠ Fran Lhotka Sisak, Sanja Krivošić – 1. nagrada

2. S kategorija
1. Ružica Radoš, GŠ Požega, Marija Milinković – 1. nagrada
2. Mirta Vončina, GŠ u Novskoj, Ana Vaičić – 2. nagrada
3. Silvija Dmejhal, GŠ Brune Bjelinskog Daruvar, Bernard Štanci – 3. nagrada

3. S kategorija
1. Ines Hustić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 2. nagrada
2. Laura Marin, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić – 3. nagrada

4. S kategorija
1. Antonio Marić, GŠ Pavla Markovca Zagreb, Jelica Kuzmin – 1. nagrada

(www.icv.hr, žđ; Foto: Željka Đaković)