Čestitka obnašateljice dužnosti župana Virovitičko-podravske županije Sanje Bošnjak povodom Dana liječnika

„Cijeneći sve vaše znanje, napore i požrtvovnost na savjesnom i predanom radu na dobrobit pacijenata i svakodnevnom doprinosu blagostanju cjelokupne zajednice, čestitam vam od srca vaš dan. Hvala vam što radite na dobrobit našeg društva, zdravlju stanovnika naše županije. Virovitičko-podravska županija sve ove godine ulaže značajna sredstva za bolje zdravstvene uvjete na našem području. Ove godine započet će i radovi na gradnji nove dnevne bolnice Opće bolnice Virovitica i opremanje pet operacijskih sala za što smo dobili 50 milijuna bespovratnih kuna. Osim toga, Županija će obnoviti ambulante u Cabuni, Čačincima, Vaškoj, Gradini, Turanovcu, Slatini i Pitomači, te nabaviti opremu za još 38 ordinacija kako bi i našim liječnicima rad bio olakšan, a stanovnici Virovitičko-podravske županije dobili još bolje uvjete za zaštitu i prevenciju zdravlja“. (www.vpz.hr, Fotografija: Ivan Šemper)