Suhopolje drži vrh sa sigurnom razlikom, Sveti Đurađ odnio vrijedne bodove iz Milanovca, Dinamo iz Kapele Dvora se vratio na vrh

1.ŽNL: Suhopolje drži vrh sa sigurnom razlikom

U osmom kolu 1.županijske lige vodeće Suhopolje je već nakon dvadeset minuta osiguralo pobjedu u Okrugljači rezultatom 3:0. Podravac iz Sopja pokazuje svoju snagu pobjedom nad prošlogodišnjim doprvacima iz Mikleuša 4:2. Rezovac je Gradinu ispratio s pola tuceta u mreži 6:0. Slavonija je u Sladojevcima bez većih problema pobijedila Lukač s 5:1. Bratstvo je bez većih problema pobijedila mladost iz Čađavice rezultatom 4:1. Mladost iz Čačinaca odnijela je tri boda iz Četekovca rezultatom 2:0. Istim rezultatom Voćin je pobijedio Zrinski u Novoj Bukovici.

Rezultati: : Graničar Okrugljača-Suhopolje 0:3, Podravac Sopje-Mikleuš 4:2, Rezovac-Gradina 6:0, Slavonija-Lukač 05 5:1, Bratstvo-Mladost 1930. Čađavica 4:1, Dinamo Četekovac-Mladost Čačinci 0:2 i Zrinski-Voćin 0:2.

1. Suhopolje 8 8 0 0 26-1 24
2. Bratstvo 8 5 2 1 23-16 17
3. Rezovac 8 4 3 1 22-6 15
4. Podravac (S) 8 4 3 1 27-14 15
5. Slavonija 8 4 1 3 21-18 13
6. Mikleuš 8 4 1 3 18-15 13
7. Mladost (Čač) 8 4 1 3 10-10 13
8. Gradina 8 3 2 3 21-23 11
9. Mladost 1930 (Čađ) 8 3 1 4 10-15 10
10. Voćin 8 2 2 4 7-13 8
11. Lukač 05 8 2 2 4 7-19 8
12. Dinamo (Č) 8 0 5 3 12-18 5
13. Graničar (Ok) 8 1 0 7 11-26 3
14. Zrinski (NB) 8 0 1 7 8-29 1

Parovi devetog kola: Suhopolje-Zrinski, Gradina-Graničar Okrugljača, Mikleuš-Rezovac, Mladost 1930. Čađavica-Slavonija, Mladost Čačinci-Bratstvo, Voćin-Dinamo četekovac i Lukač 05-Podravac Sopje.

2.ŽNL: Bušetina 1947. raspucana, Sveti Đurađ odnio vrijedne bodove iz Milanovca

U sedmom kolu druge lige zapad Bušetina je bila neumoljiva prema gostima iz Stare Brezovice. Sveti Đurađ je u Milanovac doputovao sa samo deset igrača i na kraju odnio sva tri boda. Domaći Sokoli su utakmicu završili s deset igrača jer je jedan domaći igrač dobio crveni karton. U Špišić Bukovici Bilogora i Omladinac su podijelili bodove rezultatom 1:1. Turanovac je izborio prvu pobjedu ove sezone i to i gostima kod Drave.

Rezultati 7.kola: Sokol-Sveti Đurađ 1:2, Podgorje-Napredak 1:0, Bilogora 1947.-Omladinac 1:1, Mladost Vukosavljevica-Croatia 1:4, Bušetina 1947.-Stara Brezovica 13:0 i Drava-Turnaovac 1:2

1. Bušetina 1947 7 7 0 0 50-5 21
2. Croatia 7 5 0 2 19-7 15
3. Omladinac 7 4 1 2 23-10 13
4. Bilogora 1947 7 4 1 2 18-11 13
5. Mladost (V) 7 3 2 2 18-19 11
6. Napredak 7 3 0 4 28-21 9
7. Sokol 7 3 0 4 18-16 9
8. Drava 7 3 0 4 12-17 9
9. St. Brezovica 7 2 1 4 15-41 7
10. Podgorje 7 1 2 4 4-16 5
11. Sveti Đurađ 7 1 1 5 9-22 4
12. Turanovac 7 1 2 4 10-39 4 (-1)

Parovi osmog kola: Napredak-Mladost Vukosavljevica, Sveti Đurađ-Omladinac, Turanovac-Bilogora 1947., Croatia-Drava, Stara Brezovica-Podgorje i Sokol-Bušetina 1947.

U skupini istok vodeća Sloga iz Zdenaca je i dalje sigurna, a prati ju Crnac.
Rezultati skupine istok: Plavi-DOŠK 4.2, Tehničar-Borova 1:3, Munja-Standard 0:5, Mladost Bakić-Crnac 1:4, Ćeralije-Miholjac 3:0 i Sloga Zdenci-Mladost Miljevci 3:0.

1. Sloga (Z) 7 7 0 0 22-3 21
2. Crnac 6 5 1 0 18-4 16
3. Borova 7 5 0 2 16-6 15
4. Standard 7 4 2 1 25-9 14
5. Ćeralije 6 4 1 1 16-12 13
6. Munja 7 3 0 4 9-14 9
7. Mladost (B) 6 2 1 3 8-12 7
8. Plavi 7 2 1 4 8-26 7
9. DOŠK 6 2 0 4 15-17 6
10. Mladost (Mi) 7 1 1 5 9-17 4
11. Miholjac 7 1 0 6 3-20 3
12. Tehničar 7 0 1 6 7-16 1

Parovi 8.kola: MladostMiljevci-Tehničar, Standard-sloga Zdenci, DOŠK-Munja, Crnac-Plavi, Ćeralije-Mladost Bakić i Miholjac-Borova.

3.ŽNL: Dinamo iz Kapele Dvora se vratio na vrh

U šestom kolu 3. županijske lige u skupini zapad Dinamo je u Kapeli Dvoru pobijedio Slogu iz Dugog Sela 5:3. Turnašica je poklekla u Dinjevcu izgubivši od Podravca 2:0 i ponovno prepustila prvo mjesto Dinamu. U skupini istok Kozice nastavljaju sa serijom pobjeda.

Rezultati 6.kola: Kladare-Otrovanec 2:4, Graničar Žlebina-Mladost Stari Gradac 1:3, Dinamo Kapela Dvor-Sloga Dugo Selo 5:3, Podravec-Turnašica 2:0 i Brana-Bilogorac 0:3-bez borbe. Domaćin nije imao dovoljan broj igrača za igru.

1. Dinamo (KD) 6 5 0 1 34-8 15
2. Turnašica 6 5 0 1 11-4 15
3. Bilogorac 6 4 0 2 17-9 12
4. Podravec 6 3 1 2 16-5 10
5. Sloga (DS) 6 2 2 2 19-17 8
6. Mladost (SG) 6 2 1 3 12-16 7
7. Kladare 6 2 1 3 19-26 7
8. Otrovanec 6 1 3 2 15-21 6
9. Graničar (ŽL) 6 1 1 4 8-18 4
10. Brana 6 0 1 5 11-38 1

Parovi sedmg kola: Otrovanec-Graničar Žlebina, Mladost Stari Gradac-Dinamo Kapela Dvor, Sloga Dugo Selo-Podravec, Turnašica-Brana i Bilogorac-Kladare.

Rezultati skupine istok: Dinamo Josipovo-Grabić 0:4, Slaven-Orešac 2:2, Krčevina-Slavonac 7:0 i Kozice-Meljani 7:0, dok je Vaška bila slobodna

1. Kozice 5 5 0 0 25-5 15
2. Dinamo (J) 6 3 1 2 12-13 10
3. Orešac 5 2 3 0 15-8 9
4. Meljani 6 3 0 3 19-19 9
5. Grabić 5 2 1 2 13-11 7
6. Vaška 5 2 1 2 10-14 7
7. Krčevina 5 1 1 3 14-19 4
8. Slaven 5 0 3 2 9-11 3
9. Slavonac 6 0 2 4 7-24 2

Parovi sedmog kola: Vaška-Dinamo Josipovo, Grabić-Slaven, Orešac-Krčevina i Slavonac-Kozice, dok su Meljani slobodni. (www.icv.hr, mš)