Lavlje srce Virovitičana donijelo pobjedu

U susretu dvadesetog kola prve lige sjever rukometaši Viro Virovitice na svom terenu pobijedili su zagrebački Medveščak 26:24. Prvih dvadesetak minuta gosti su bili u prednosti od dva zgoditka. Pet minuta prije odmora domaći igrači preuzimaju kontrolu utakmice i rezultata. Na odmor se odlazi prednošću domaćina 14:12. U nastavu gosti kreću žestoko i uspijevaju izjednačiti rezultat, ali im domaći igrači nisu dozvolili ništa više. Posljednjih pet minuta domaći lavovi koriste nekoliko pogrešaka gostiju i odlaze na nedostižnu prednost 26:22. Medvjedi na kraju uspijevaju smanjiti zaostatak na dva zgoditka, a bodovi ostaju u Virovitici.

viro 4

Srce, upornost i borbenost domaćih lavova su presudili. U ključnim trenucima utakmice vratar Dino Meter je bio nesavladiv . Obranio je četiri uzastopna sedmerca i još desetak ključnih napada iz igre. Za domaći sastav zgoditke su postigli: Luka Moslavac osam, Ivan Taras, Kristijan Smiljčić i Dubravko Benko po četiri, Karlo Vašarević tri, Dario Vozab dva i Matko Crljenić jedan. U idućem kolu rukometaši Viro Virovitice gostuju kod Moslavine u Kutini. (www.icv.hr, mš)