VRAĆA SE 3. HNL SJEVER Hoće li neki od klubova s prostora VPŽ zaigrati u ovoj ligi?

Iduće sezone doći će do reorganizacije natjecanja u Hrvatskom nogometnom savezu, ponovno će biti osnovana 3. liga sjever. Sljedećih mjeseci će se vidjeti je li neki od naših klubova zainteresiran za natjecanje u toj ligi. Osim rezultatskih, treba ispuniti i ostale uvjete (mlađi dobni uzrasti, broj mjesta na tribinama i veličina terena). Za sada niti jedan naš klub ne ispunjava sve uvjete za tu ligu.

Treća hrvatska nogometna liga – sjever uključivala je 16 klubova iz 5 najsjevernijih hrvatskih županija. To su: Virovitičko-podravska županija, Koprivničko-križevačka županija, Međimurska županija, Varaždinska županija i Bjelovarsko-bilogorska županija. Igralo se 30 utakmica, dvokružnim sustavom. Na kraju svake sezone najbolja momčad je odlazila u dodatne kvalifikacije za popunu 2. HNL.

U sezoni 2013./14. u 3. HNL Sjever iz naše županije su se natjecali NK Slatina, NK Croatia Grabrovnica i NK Virovitica. (www.icv.hr)

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content