Virovitički rukometaši pobijedili drugu momčad PPD Zagreba

Na svom drugom ovosezonskom gostovanju rukometaši Viro Virovitice su osvojili dva vrijedna boda. U popularnoj zagrebačkoj Kutiji šibica pobijedili su drugu momčad hrvatskih prvaka PPD Zagreba 36:33.

Prvih dvadesetak minuta domaća momčad bila je u prednosti od jednog do dva zgoditka. Nakon toga gosti vode do kraja utakmice. U nekoliko trenutaka prednost je bila i pet zgoditaka. Međutim ne možemo reći da su lako došli so novih bodova, jer se domaći igrači nisu predavali do posljednje sekunde i gostima su stalno “puhali za vratom”. Trebalo je proliti mnogo znoja kako bi se osvojili vrijedni bodovi.

S novom pobjedom Virovitičani ostaju u vrhu tablice, trenutno su na drugom mjestu, iza vodećeg KTC-a, koji ima isti broj bodova, ali jednu utakmicu manje.

Viro Virovitica: Meter, Zečević, Vašarević 11(5), Smiljčić 1, Štimac, Luka Moslavac 8, Sabo, Igor Gašparović 5, Poljak, Crljenić 3, Starčević, Janjić 5, Ivan Gašparović 3, Karlo Moslavac, Smutni i Benko. Trener: Damir Vašarević.

Sedmerci: 5(5), isključenja: 10 minuta (Poljak 4 minute; Smiljčić, Janjić i Benko po dvije minute)