STOLNI TENIS Teo Lorenzo Radović osvojio 3. Božićni turnir u Lipiku

U Lipiku je održan 3. Božićni stolnoteniski turnir. Turnir se održao u četiri kategorije: klinci, najmlađi kadeti, mlađi kadeti i kadeti.

Igrači Stolnoteniskog kluba Virovitica nastupili su u dvije kategorije: u kategoriji klinaca Jakov Bajivić te u konkurenciji mlađih kadeta Luka Ljulj i Teo Lorenzo Radović.

U kategoriji klinci Jakov Bajivić je osvojio treće mjesto. Kod mlađih kadeta Luka Ljulj ispao je u grupnoj fazi natjecanja. Najbolji od virovitičkih stolnotenisača bio je i ovog puta Teo Lorenzo Radović koji je u polufinalu svladao Frana Udovičića iz Slavonskog Broda s 3:0 u setovima, dok je u finalu bio bolji od Patrika Ljevara iz Pakraca također s 3:0 u setovima (11:5, 11:9, 11:6).

Ovim sjajnim rezultatom Radović je zaključio do sada najuspješniju sezonu s devet osvojenih prvih mjesta: dva puta prvak Regije, prvo mjesto na rang listi Regije Hrvatskog stolnoteniskog saveza s 1409 bodova, Master top 8, 4. otvoreni turnir Regije, prvak županije…

Igrače su vodili trener Berigoj Zdjelar i Miroslav Radović.