FOTO Stigle iz daleke Kine i odigrale pripremnu utakmicu s virovitičkim Lavicama

U međunarodnoj pripremnoj utakmici pomlađeni sastav 1234 Virovitice bez Tamare Hudoletnjak, Ive Biuk, Lorene Hrvoić, Andrijane Miklić i Tanje Đud, pobijedio je kinesku kadetsku selekciju 29:26.

Nakon prvih desetak minuta izjednačenog rezultata, domaće rukometašice su se odvojile i na odmor odlaze s prednošću 19:11.

U drugom dijelu Lavice odlaze na prednost od deset zgoditaka (26:16). U tom trenutku domaća trenerica Zdenka Premužić uvodi sve raspoložive igračice. U posljednjih desetak minuta domaća obrana malo popušta pa su gošće iz daleke Kine na kraju ublažile uvjerljiv poraz.

IMG 9104 Custom

Prikazana igra budi optimizam u domaćim redovima pred odlučujuće utakmice u drugoligaškom prvenstvu.

1234 Virovitica: Devald (10+0), Grgić, Jezerčić 1, Veršec 4, Blažev 1, Dujmović, Maja Biuk 1, Mustač (10+0), Medved 7, Zupčić 3, Bardić 2, Prpić, Deskar 10 i Oštrić. Trenerica: Zdenka Premužić.