FOTO Na krilima Obžetića i Holeca Borova slavila pred svojim navijačima protiv Dinamovaca

U šestom kolu 1. županijske nogometne lige Borova je na svom terenu ugostila Dinamo iz Četekovca. Gosti su doputovali oslabljeni, jer je njihov najbolji napadač Darko Kokoška u prošlom kolu zaradio crveni karton.

Domaća momčad je povela u 12. minuti nakon prekršaja nad Tomislavom Holecom u kaznenom prostoru. Dosuđen je jedanaesterac, koji je realizirao Darko Obžetić. Napadač Dinama Marinko Jaklić izjednačio je u 42. minuti te se na odmor otišlo u egalu.

IMG 7036 Custom

Svojim drugim zgoditkom Darko Obžetić doveo je domaću momčad ponovno u prednost u 65. minuti. Tomislav Holec u 70. i Antun Stupar u 80. minuti su doveli domaću momčad do prednosti 4:1.

Konačni rezultat postavio je Matej Dorinka smanjivši svojim pogotkom u 81. minuti domaću prednost na 4:2.

IMG 7024 Custom

-Pokazali smo da imamo momčad za vrh tablice. Našu igru su, uz podršku ostatka momčadi, nosili Darko Obžetić i Tomislav Holec. Želimo nastaviti naš pobjednički niz i u idućim kolima – naglasio je trener Borove Vladimir Antunović.

Borova – Dinamo Četekovac 4:2
Igrač utakmice: Darko Obžetić