2. HRL SJEVER Rukometašice Pitomače gostovale kod Podravke Lino 2, dominirale cijelu utakmicu, ali kući donijele samo bod

U drugom kolu 2. lige Sjever rukometašice Pitomače gostovale su u Koprivnici kod druge ekipe Podravke Lino.

Domaća ekipa povela je na samom početku utakmice 1:0 i 2:1. Od pete minute Pitomačanke su preuzele kontrolu utakmice i rezultata te su vodile sve do posljednje minute, kada su domaće igračice uspjele izjednačiti na konačnih 32:32.

Treba napomenuti da je gostujuća ekipa igrala bez jedne od svojih ključnih igračica Tamare Štefanec.

Pitomača: Leticia Krstanović, Nika Pintarić, Nina Ferić 9 (3), Lana Relić, Antonela Brlas 2, Andrea Matić 7, Erin Pintarić, Lea Crlenjak, Marija Roberta Magić 6, Karolina Bogović, Danela Relić, Ana Šimić-Kaša, Sofija Martinčević, Lana Brkić 2 i Dora Šandrovčan 6. Trenerica: Sanja Šandrovčan.