FOTO Marko Korenički odveo Omladinac do uvjerljive domaće pobjede nad zdenačkom Slogom

Nogometaši Omladinca nisu ponovili pristup u utakmici od prije dva tjedna, kada su na svom terenu poraženi od Slavonije iz Sladojevaca. U utakmici 10. kola na svom terenu u Koriji dočekali su Slogu iz Zdenaca i došli do uvjerljive pobjede 3:0.

Ne možemo reći da su gosti iz Zdenaca slaba momčad, odigrali su kvalitetnu utakmicu, ali to ovoga puta nije bilo dovoljno za motivirane nogometaše iz Korije.

IMG 9339 Custom

Domaću momčad u prednost je doveo Dario Godeč u 12. minuti, kada je odlično iskoristio bočni ubačaj i svojim udarcem gotovo proparao mrežu. Na 2:0 povisio je Marko Korenički u 25. minuti svojim prvim zgoditkom. Drugog je polučio u 73. minuti, kada je postavljen konačni rezultat.

Omladinac Korija – Sloga Zdenci 3:0
Igrač utakmice: Marko Korenički