FOTO Pobjedom nad Mikleušom, Graničar Bušetina popela se na treće mjesto na ligaškoj tablici

U 10. kolu 1. županijske nogometne lige na bušetinskom Bereku domaća momčad koja se postepeno penje na tablici ugostila je Mikleuš i došla do pobjede 3:1.

Domaći su poveli zgoditkom prvog strijelca lige Karla Petrinića u 10. minuti. Prilikom rezultata 1:0 dosuđen je kazneni udarac za gostujuću momčad. Lopti je prišao Ivo Dujmić i promašio vrata.

U četvrtoj minuti nastavka na 2:0 domaću prednost povećao je Kristijan Veg. Svojim drugim pogotkom u 52. minuti Karlo Petrinić doveo je “žuto – plavu” momčad do prednosti 3:0.

IMG 9361 Custom

Andrej Ljubas smanjio je na 3:1. Nakon tog zgoditka došlo je do međusobnog koškanja igrača, pa je sudac iskartonirao Valentina Pavlaka, Antu Hruzu, Karla Petrinića i Davida Mrvu. Do kraja utakmice igralo se otvoreno bez promjene rezultata.

Graničar Bušetina – Mikleuš 3:1
Igrač utakmice: Karlo Petrinić