LAVICE DOŽIVJELE ŠESTI PORAZ Na gostovanju u Bjelovaru poražene rezultatom 44:31

U šestom kolu 1. hrvatske ženske rukometne lige, rukometašice 1234 Virovitice doživjele su šesti poraz. Na gostovanju u Bjelovaru uspješnije su bile domaće rukometašice rezultatom 44:31.

Prvih desetak minuta Virovitičanke su uspješno parirale domaćem sastavu. Držale su rezultat u egalu i u tri navrata bile u prilici učiniti i više. Ubrzo se bjelovarski sastav odvaja na šest-sedam pogodaka prednosti. Na odmor se odlazi s prednošću 21:15 za Bjelovar.

Na početku drugog dijela utakmice Bjelovarčanke odlaze na devet pogodaka prednosti (24:15). Lavice se bude i smanjuju na 24:18. Domaći trener Hrvoje Cikoja traži minutu odmora, nakon koje domaći sastav igra poletnije i odlazi na +11. U posljednjih pet-šest minuta Bjelovarčanke odlaze na konačnih +13.

IMG 9418 Custom

U gostujućem sastavu standardno je najefikasnija bila Tamara Hudoletnjak, kojoj su se u napadu pridružile Nevena Vidaković i Tena Mioč Cabadaj. Laura Oršulić, inače mlađa kadetkinja kvalitetno je odradila 50. minuta.

Vratarke i dalje imaju malo obrana. U subotu, 2. studenog rukometašice 1234 Virovitice na svom terenu sportske dvorane Tehničke škole dočekuju varaždinsku Koku. Utakmice se igra u 20 sati.

IMG 9421 Custom

1234 Virovitica: Marija Devald (1+0), Martina Majkovčan (6+1), Iva Biuk, Helena Lukačević, Tamara Hudoletnjak 12 (4), Nika Deskar 3 (1), Tena Mioč Cabadaj 7, Lukrecia Veršec 2, Lea Zupčić 2, Elena Bardić, Nadia Dujmović, Marija Medved, Laura Oršulić, Ana Blažev, Nevena Vidaković 5 i Andrijana Miklić. Trener: Vladimir Gašparac.

Sedmerci: 10 (7)