NAJBOLJI ŠIROKI, ĐEBRO I KESAK Tri zlata, četiri bronce i dva srebra za Karate klub Virovitica u Ivancu

U sportskoj dvorani u Ivancu održan je 12. Memorijalni turnir na kojemu je sudjelovalo preko 400 natjecatelja.

Iz Karate kluba “Virovitica” su nastupili:

U kategoriji mlađih učenika Vito Radelić osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju. Drugo mjesto i srebro osvojila je i Marija Knežević u mlađim učenicama do 32 kilograma.

U kategoriji učenika do 34 kilograma Noell Široki osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju. Također prvo mjesto i zlato osvojio je i Jakob Đebro u kategoriji do 45 kilograma.

U mlađim kadetima Domagoj Kesak osvojio je prvo mjesto i zlato, dok je u mlađim kadetkinjama do 55 kilograma Tara Nicole Bonačić vrlo tijesno izgubila finale te je tako osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.

U kadetskom uzrastu Lucija Knežević do 47 kilograma osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je borbena Lana Demšić u svom drugom nastupu u kategoriji do 54 kilograma osvojila treće mjesto i brončanu medalju. Treće mjesto i bronca pripala je i Luki Rajnoviću u kadetima + 70 kilograma.