NEVIĐENA DRAMA NA MAKSIMIRU Dinamo u sudačkoj nadoknadi ispustio pobjedu

U utakmici 4. kola Lige prvaka Dinamo je na Maksimiru protiv Shaktara odigrao 3:3. Gosti su poveli u 13. minuti pogotkom Patricka, a izjednačio je u 25. minuti Petković. Modri su poveli u 83. minuti pogotkom Ivanušeca, a u 89. minuti Ademi je zabio za 3:1. I kada se činilo da je sve gotovo, počinje neviđena drama. Prvo je Moraes u trećoj minuti sudačke nadoknade zabio za 3:2, a Tete u osmoj minuti iz jedanaesterca za 3:3.

U drugom poluvremenu u 59. minuti je Leovac pogodio gredu. Od 74. minute plavi su igrali s igračem manje, Moro je dobio drugi žuti, odnosno crveni kraton. Pet minuta kasnije i Šahtar je ostao s igračem manje. Marlos je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton. U drugom susretu u našoj skupini Atalanta i Manchester City igrali su 1:1. (www.icv.hr)