Dva poraza kadetkinja 1234 Virovitice na početku državne završnice u Poreču

Prvog dana državne završnice za kadetkinje u Poreču mlade rukometašice 1234 Virovitice pretrpile su dva poraza.

U prvoj utakmici su izgubile od Sesveta, jedne od ekipa koje su favorit za naslov prvakinja. Sesvečanke su od prve minute držale pod kontrolom utakmicu i rezultat. Na odmor se otišlo s rezultatom 10:6. Na kraju su igračice Sesveta pobijedile 24:13.

1234 Virovitica: Paula Ištvanović (6+0), Lukrecia Veršec 2 (2), Lea Zupčić 5 (1), Ana Blažev 2, Laura Oršulić 3, Marija Medved.

Drugu utakmicu s Hotelima Makarska Virovitičanke su loše otvorile, pa se na odmor otišlo s prednošću 13:8 u korist Makaranki. U drugom dijelu mlade Lacice su se razbudile i serijom 5:0 došle do izjednačenja 13:13. Nekoliko minuta se lomio rezultat. Na kraju je ekipa Hotela Makarska, uz malo sreće i pribranosti, došla do pobjede 18:15.

1234 Virovitica: Paula Ištvanović (9+0), Lea Zupčić 5 (2), Ana Blažev 4, Lukrecia Veršec 2 (1), Marija Medved 2, Nadia Dujmović 1 i Laura Oršulić 1.

Danas (petak) kadetkinje 1234 Virovitice igraju s Udarnikom iz Velike Gorice i koprivničkom Podravkom.