Čestitka predsjednika Županijske skupštine VPŽ Mirana Janečića povodom Dana državnosti Republike Hrvatske

Foto: K. Toplak

Predsjednik Županijske skupštine Virovitičko-podravske županije, Miran Janečić, povodom Dana državnosati Republike Hrvatske, 30. svibnja, uputio je sljedeću čestitku:

”Obilježavajući Dan državnosti Republike Hrvatske odajemo počast svima koji su svojim idejama, vizijama, borbom i životom pridonijeli slobodnoj nam domovini. Dan je to kada je konstituiran prvi višestranački Sabor, čime je Hrvatska raskrstila s jednostranačjem i prihvatila sustav liberalne demokracije. Zahvaljujući hrvatskim braniteljima, danas imamo priliku živjeti u slobodnoj, europskoj zemlji, predanoj stvaranju bolje budućnosti za sve njezine građane. U ime Županijske skupštine Virovitičko-podravske županije i svoje osobno, svim žiteljima naše županije čestitam Dan državnosti Republike Hrvatske, 30.svibnja, najveći hrvatski praznik i simbol uspostave hrvatske države, slobode i demokracije. Neka se našom županijom vijore hrvatske zastave”!

Tekst se nastavlja ispod oglasa...