Gorica zaključila prvenstvenu sezonu remijem sa Slaven Belupom: Hrvoje Babec odigrao 64. minute na teškom terenu

Ovog vikenda igra se posljednje 36. kolo HT prve lige. Gorica je svoju utakmicu odigrala u petak navečer. Po teškom i vodom potopljenom terenu nije bilo puno prilika te je susret završio bez zgoditaka i pobjednika rezultatom 0:0.

Virovitički nogometaš Hrvoje Babec odigrao je za Goricu 64 minute. Time je potvrdio svoje standardno mjesto prvotimca za koje se izborio u nastavku natjecanja. U deset utakmica Bebec je u devet bio u početnoj postavi, a jednom je ušao s klupe.

Od ukupno 900 minuta u tom razdoblju Hrvoje Babec je odigrao 727 minuta.  Od deset utakmica Gorica je upisala tri pobjede, pet remija i samo dva poraza i na kraju zauzela šesto mjesto. U tom uspjehu Babec je bio jedan od bitnih igračkih poluga trenera Valdasa Dambrauskasa.