FOTO Uvjerljive pobjede gostujućih momčadi na otvaranju 2. ŽNL: Podgorje svladalo Napredak, Turanovac ubacio peticu Lukaču 05

Natjecanje u 2. županijskoj nogometnoj ligi Zapad u subotu je otvoreno dvjema utakmicama u kojima su gostujuće momčadi došle do bodova.

Na gostovanju u Rušanima, kod povratnika u drugoligaško društvo Napretka, Podgorje je povelo u 20. minuti zgoditkom Luke Vukšića. U drugom dijelu gosti su postigli još dva pogotka. Alen Đureš je bi precizan iz kaznenog udarca u 68. minuti, dok je konačan rezultat postavio svojim drugim zgoditkom Luka Vukšić u 76. minuti.

IMG 9076

Lukač 05 na svom terenu dočekao je jednog od favorita za naslov, susjedni Turanovac. Gosti su doputovali sa samo jedanaest igrača, ali im to nije bio prepreka do dođu do uvjerljive pobjede 5:0. Po dva puta strijelci su bili Miroslav Šklebar i Mihael Taušan, dok je jedan pogodak postigao Rene Prugovečki.