3. HRL ISTOK Tercet Miklić – Lukić – Pecolaj nosio Mikleuš do nove pobjede, Orahovčani sredili Mikanovce 34:27

Nastavljeno je natjecanje u 3. hrvatskim rukometnim ligama u skupini Istok.

U svom drugom uzastopnom domaćinstvu rukometašice Mikleuša su došle do svoje druge pobjede. Svladale su treću ekipu Osijeka rezultatom 41:39. Mlade gostujuće igračice bolje su ušle u utakmicu i bile u prednosti do 39. minute. U više navrata prednost gošći je bila i pet zgoditaka. U 39. minuti Mikleuš je poveo i ima rezultat pod kontrolom do kraja. Mikleuš je od 10. minute igrao bez jedne od najiskusnijih igračica, Sare Špiranec, koja je napustila igru zbog ozljede gležnja. Igru domaće ekipe nosio je tercet Andrijana Miklić, Josipa Lukić i Andrijana Pecolaj. U idućem kolu Mikleuš gostuje kod novog ligaša, Legosica u Osijeku.

Mikleuš: Ana Čurić 4 (1), Dorotea Dolovski, Sara Špiranec 1, Andrijana Pecolaj 8, Nives Svečnjak, Marta Vekić, Dorotea Mežnarić, Josipa Lukić 11 (5), Martina Garić 6 (1), Andrijana Miklić 10 (1), Antonela Jakočić 1 i Ivona Lukić. Trener: Sami Deda.

Rukometaši Orahovice pobijedili su na gostovanju u Ivankovu momčad Mikanovaca 34:27. Osim kratkog perioda od 21. do 24. minute kada su domaći rukometaši u dva navrata imali minimalnu prednost, gosti iz Orahovice imali su stalno minimalnu prednost. Sredinom drugog dijela rukometaši Orahovice su se odvojili na sigurnu razliku i došli do zaslužene pobjede. U idućem kolu u Orahovici gostuju rukometaši Tenje.

Orahovica: Tihomir Tosino 7, Almir Osmani 1, Mihael Horvatek 6, Ivan Petrović 2, Domagoj Kiš 7, Marino Suk, Nikola Makaj, Toni Kolarić 11 (1), Domagoj Steiner i Željko Paljušić. Trener: Tomislav Prebeg.