FOTO Odigran susret kupa za kadete Nogometnog središta Sjever: Belupo uvjerljivo na Vegeški pobijedio Viroviticu

U srijedu popodne, na terenu Sportskog centra Vegeška, odigrana je utakmica završnice kupa za kadete Nogometnog središta Sjever između kadeta Virovitice i koprivničkog prvoligaša Slaven Belupa.

Gosti su već na samom početku iskoristili nekompletnost domaće obrane i u četvrtoj minuti poveli 1:0 zgoditkom Frana Žuškina. U idućih 30 minuta rezultat se nije mijenjao. Igrači iz Koprivnice imali su loptu puno više u nogama, ali nisu uspjeli svladati domaćeg čuvara mreže Frana Jurkovića, koji je u dva navrata odličnim intervencijama uspio obraniti svoju mrežu. U 34. minuti na 2:0 povećao je Mateo Grgić. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

IMG 9769

U sedmoj minuti drugog dijela utakmice na 3:0 povećao je Filip Krušelj, a četvrti zgoditak za goste postigao je Ivo Anić. Konačni rezultat 5:0 postavio je domaći igrač Patrik Kasumović, koji je nespretno svladao svog vratara.