1. HRL Jedanaesti ovosezonski poraz Lavica: Milovanović i Deskar najefikasnije protiv Bjelovara

U 12. kolu 1. hrvatske lige rukometašice 1234 Virovitice gostovale su u bjelovarskoj sportskoj dvorani Europskih prvaka gdje su igrale s ekipom Bjelovara. Na gostovanje su Virovitičanke otputovale bez svoje najiskusnije igračice Tene Mioč–Cabadaj, koja zbog ozljede duže vrijeme neće biti u sastavu.

Prvih desetak minuta Virovitičanke su u četiri navrata imale minimalnu prednost. U sljedećem razdoblju, rukometašice Bjelovara preuzimaju kontrolu utakmice i rezultata. Na odmor se odlazi rezultatom 20:14 za Bjelovar.

U drugom dijelu susreta domaći trener Hrvoje Cikoja koristeći veći broj igračica odlazi u nekoliko navrata na deset zgoditaka prednosti (25:15, 26:16, 32:22). U posljednjih desetak minuta, kada su Bjelovarčanke malo usporile ritam, Lavice su uspjele ublažiti poraz na konačnih 37:31.

U redovima 1234 Virovitice najefikasnije su bile Nina Milovanović s devet, Nika Deskar s osam i Marija Medved sa šest zgoditaka.

U subotu, 6. veljače Virovitičanke na svom terenu ugošćuju Umag.

1234 Virovitica: Marija Devald (8+1), Martina Majkovčan, Jelena Pratljačić, Lukrecia Veršec, Tea Strusa, Klara Crnoja, Nea Kovač, Marija Medved 6, Ana Blažev, Karla Tumpić, Nika Deskar 8 (4), Ivana Kirin 2, Viktorija Šestak 5, Laura Oršulić 1 i Nina Milovanović 9 (1). Trener: Vladimir Gašparac.