Slatina i šestu utakmicu zaredom završila bez poraza: Renato Pecolaj precizan za bod u Drnju

U susretu 27. kola 4. lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica nogometaši Slatine osvojili su bod na gostovanju u Drnju, gdje su igrali s domaćim Tomislavom.

Slatinčani su dominirali terenom, ali su pokazali staru boljku – neefikasnost. Propustili su niz prilika sve do 76. minute, kada je Renato Pecolaj zabio za gostujuću prednost od 1:0.
Četiri minute kasnije sudac Dražen Fejer pokazao je na bijelu točku zbog igranja rukom gostujućeg igrača Marina Vukomanovića.

Vukomanović se nije mogao “pomiriti” s tom odlukom pa je zbog drugog žutog kartona morao napustiti igru. Japanski internacionalac Enjo Kensuke bio je precizan te poravnao rezultat na 1:1.

Do kraja više nije bilo zgoditaka pa je susret završio podjelom bodova. Ovom utakmicom nogometaši Slatine su nanizali šest prvenstvenih utakmica bez poraza.

Tomislav Drnje – Slatina 1:1
Najbolji u slatinskim redovima: Renato Pecolaj