Virovitički kadeti praznih ruku, a pitomački razmontirali Tehničar na krilima Grgačića i Begovića

Odigrano je 15. kolo 1. kvalitetne lige Nogometnog središta Sjever za kadete i juniore.

U konkurenciji kadeta Pitomača je pobijedila na gostovanju u Cvetkovcu domaći Tehničar 5:1. Tri zgoditka za Pitomaču postigao je Dino Grgačić, dok se PavaoJan Begović dva puta upisao u strijelce.

Virovitica je na svom terenu poražena od Bjelovara 3:1. U 3. minuti, na iznenađenje svih nazočnih, pomoćni sudac Mihael Gobac označio je kazneni udarac za goste iz kojeg su oni poveli zgoditkom Luciana Kajzogaja. Na 1:1 poravnao je Kristian Ferenčak. Nekoliko minuta prije odlaska na odmor Drago Špoljar je nespretno svladao svog čuvara mreže Mihaela Solara i gosti vode 2:1. U drugom dijelu domaći igrači propuštaju nekoliko izglednih prilika. Gostujući igrač Ivano Tomić u 53. postavlja konačnih 3:1 za Bjelovar.

Juniori Virovitice svoju utakmicu s Bjelovarom nisu igrali zbog samoizolacije gostujuće momčadi, dok je Pitomača poražena od Tehničara u Cvetkovcu 5:0.

U idućem kolu na Gmanju igraju se županijski derbiji između Pitomače i Virovitice.