SVE NA JEDNOM MJESTU Pogledajte raspored utakmica u svim ligama u kojima se natječu klubovi s područja VPŽ

- PROMO -

Pred nama je novi uzbudljivi nogometni vikend, a mi vam donosimo raspored utakmica u svim ligama u kojima se natječu klubovi s područja Virovitičko-podravske županije…

3. HNL Sjever: 4. kolo

Mladost Ždralovi – Radnik Križevci (subota, 11. rujna u 16:30)

Međimurje – Bjelovar (subota, 11. rujna u 16:30)

Polet Sveti Martin na Muri – Rudar Mursko Središće (subota, 11. rujna u 16:30)

Podravina Ludbreg – Virovitica (subota, 11. rujna u 16:30)

Papuk Orahovica – Podravac Virje (subota, 11. rujna u 16:30)

Varteks Varaždin – Koprivnica (nedjelja, 12. rujna u 17:00)

4. liga BJ-KC-VT: 3. kolo

Garić Garešnica – Ferdinandovac (subota, 11. rujna u 16:30)

Graničar Đurđevac – Čazma (subota, 11. rujna u 16:30)

Mladost Kloštar Podravski – Tehničar Cvetkovec (subota, 11. rujna u 16:30)

Graničar Legrad – Graničar Bušetina (subota, 11. rujna u 16:30)

Pitomača – Suhopolje (subota, 11. rujna u 16:30)

Slatina – Dinamo Predavac (subota, 11. rujna u 16:30)

Borac Imbriovec – Bilogora 91′ Grubišno Polje (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

1. ŽNL: 4. kolo

Rezovac – Slavonija Sladojevci (subota, 11. rujna u 16:30)

Mladost Miljevci – Voćin (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Dinamo Četekovac – Bratstvo Gornje Bazje (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Mladost Čačinci – Mikleuš (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Borova – Podgorje (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Gradina – Crnac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Sloga Zdenci – Podravac Sopje (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

2. ŽNL Zapad: 2. kolo

Lukač 05 – Mladost Vukosavljevica (subota, 11. rujna u 16:30)

Croatia Grabrovnica – Sokol Milanovac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Drava Terezino Polje – Kladare (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Sveti Đurađ – Bilogora 1947. Špišić Bukovica (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Dinamo Kapela Dvor – Podravec Dinjevac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

2. ŽNL Istok: 2. kolo

Ćeralije – DOŠK Dolci (subota, 11. rujna u 16:30)

Krčevina Čađavački Lug – Standard Nova Šarovka (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Mladost Bakić – Dinamo Josipovo (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Grabić – Munja Veliki Rastovac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

Zrinski Nova Bukovica – Mladost 1930. Čađavica (nedjelja, 12. rujna u 16:30)

3. ŽNL Zapad: 2. kolo

Brana Bačevac – Turanovac (subota, 11. rujna u 16:30)

Aršanj Sedlarica – Sloga Dugo Selo (subota, 11. rujna u 16:30)

Omladinac Korija – No Limit TVIN (subota, 11. rujna u 16:30)

Stara Brezovica – Otrovanec (nedjelja, 12. rujna u 10:00)

3. ŽNL Istok: 2. kolo

Kozice – Orešac (subota, 11. rujna u 16:30)

Meljani Donji Meljani – Miholjac Gornji Miholjac (nedjelja, 12. rujna u 10:00)

Slavonac Novaki – Vaška (datum i vrijeme ćemo objavit naknadno)

Veterani VPŽ: 2. kolo

Gradina – Mikleuš (nedjelja, 12. rujna u 10:00)

Papuk Orahovica – Virovitica (nedjelja, 12. rujna u 10:00)

Standard Nova Šarovka – Slatina (nedjelja, 12. rujna u 10:00)

Suhopolje – Rezovac (nedjelja, 12. rujna u 10:00)

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, M. Rođak)

Povezane vijesti

Skip to content