DELEGIRANJA Evo tko ovog vikenda dijeli nogometnu pravdu na travnjacima županijskih ligaša

Na stranicama Županijskog nogometnog saveza VPŽ objavljena su imena sudaca koji će ovog vikenda dijeliti nogometnu pravdu na travnjacima županijskih ligaša.

1. ŽNL, 21. kolo – Subota, 30. travnja u 17 h

Bratstvo Gornje Bazje – Sloga Zdenci

Suci: G. Loparac, D. Duvnjak, M. Maslać

Delegat: Penava

1. ŽNL, 21. kolo – Nedjelja, 1. svibnja u 17 h

Dinamo Četekovac – Rezovac

Suci: Siniša Ličinić, M. Loparac, L. Pastuović

Delegat: Budiša

Mladost Miljevci – Mladost Čačinci

Suci: M. Presečan, S. Kovač, D. Vukman

Delegat: I. Blažević

Slavonija Sladojevci – Borova

Suci: M. Lončar, E. Penava, D. Kokorić

Delegat: Babić

Voćin – Gradina

Suci: D. Cafuta, B. Grujić, T. Resler

Delegat: Miklošević

Mikleuš Podravac Sopje

Suci: N. Kristić, H. Selenić, A. Nikolić

Delegat: Trupina

Podgorje – Crnac

Suci: N. Vargović, I. Majstorović, D. Duvnjak

Delegat: Vrbaslija

2. ŽNL Zapad, 15. kolo – Nedjelja, 1. svibnja u 14 h

Croatia Grabrovnica – Sveti Đurađ

Suci: E. Rengel, N. Marinović, A. Čupen

Delegat: Adamović

2. ŽNL Zapad, 15. kolo – Nedjelja, 1. svibnja u 17 h

Drava Terezino Polje – Lukač 05

Suci: M. Gebaj, B. Vidović – Volenik, I. Rokinger

Delegat: Špiranec

Mladost Vukosavljevica – Dinamo Kapela Dvor

Suci: N. Kečkiš, M. Maslać, Ž. Horvatinović

Delegat: Herent

Sokol Milanovac – Podravec Dinjevac

Suci: L. Majstorović, M. Brkić, V. Melinčević

Delegat: Posavac

Kladare – Bilogora 1947. Špišić Bukovica

Suci: N. Marinović, J. Špoljarić, A. Čupen

Delegat: Pintar

2. ŽNL Istok, 15. kolo – Subota, 30. travnja u 17 h

Standard Nova Šarovka – Mladost 1930. Čađavica

Suci: M. Nađ, Saša Ličinić, F. Kos

Delegat: Borbaš

2. ŽNL Istok, 15. kolo – Nedjelja, 1. svibnja u 17 h

Mladost Bakić – Ćeralije

Suci: V. Lukac, D. Rakitničan, Siniša Horvat

Delegat: Jelić

Krčevina Čađavački Lug – Grabić

Suci: M. Grgurić, M. Oklopčić, D. Strmota

Delegat: Zagorac

DOŠK Dolci – Zrinski Nova Bukovica

Suci: G. Loparac, Mario Lješčak, Matija Lješčak

Delegat: Stipanić

Dinamo Josipovo – Munja Veliki Rastovac

Suci: D. Rakitničan, V. Lukac, Siniša Horvat

Delegat: Radočaj

3. ŽNL Zapad, 15. kolo – Subota, 30. travnja u 17 h

Brana Bačevac – Stara Brezovica

Sudac: Leopold Majstorović

Delegat: Adamović

Turnašica – Omladinac Korija

Suci: N. Kečkiš

Delegat: Orač

Sloga Dugo Selo – Otrovanec

Suci: M. Lukačević

Delegat: Stojanović

3. ŽNL Istok, 12. kolo – Subota, 30. travnja u 17 h

Miholjac – Orešac

Sudac: V. Lukac

Delegat: Služek

3. ŽNL Istok, 12. kolo – Nedjelja, 1. svibnja u 17 h

Meljani – Plavi Jugovo Polje

Sudac: M. Lončar

Delegat: Lisak

Slavonac Novaki – Kozice

Sudac: Siniša Ličinić

Delegat: Bušljeta

(www.icv.hr, ts, foto: D. Fišli)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content