Povodom 165 godina školstva u Mikleušu održana Likovna kolonija

U povodu 165 godina školstva u Mikleušu, Osnovna škola Mikleuš organizirala je Likovnu koloniju na kojoj je sudjelovalo devet likovnih umjetnika iz Osijeka, Slatina i Suhopolja.

– Likovna kolonija je provedena u OŠ Mikleuš, te okolnim mjestima općine Mikleuš, a sve slike su ostale u našoj školi, kao donacija i uspomena na ovu treću Likovnu koloniju. Škola je snosila troškove platna i boja, a sve ostalo je sufinancirala Općina Mikeluš- rekao je ravnatelj OŠ Mikeluš Dragan Kraljik.

Prije početka slikanja, likovnjake je pozdravio načelnik Općine Mikleuš Robert Grabar.

– Zahvaljujem vam se što ste došli u našu općinu, u našu osnovni školu kako bi pomogli u obilježavanju 165 godina školstva ovdje u Mikleušu. Želim vam ugodan boravak u našoj općini i puno lijepih slika- rekao je Grabar.

(www.icv.hr, adf, foto: OŠ Mikleuš)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content