PAKET24 PREMIJER LIGA ‘Gromovi’ visokom pobjedom zaključili natjecateljsku 2022. godinu

U sportskoj dvorani Osnovne škole kralja Tomislava u Našicama odigrana je prva utakmica 14. kola Paket24 Premijer lige. Našički NEXE svladao je momčad Ribola Kaštela rezultatom 42:27.

Od prve minute domaća momčad bila je u prednosti, koja je tijekom utakmice samo rasla. Trener NEXE-a Branko Tamše iskoristio je priliku, pa je veću minutažu dao mladim igračima Ivanu Petroviću, Stjepanu Javorčeku i Karlu Juriću. Jedino Ivan Petrović, zbog ozljede arkade nije uspio igrati koliko je bilo planirano.

Najefikasniji u domaćim redovima bili su Predrag Vejin s osam, Karlo Godec sa sedam i Karlo Jurić sa šest pogodaka.

Ovom pobjedom NEXE je prvi dio natjecnja u Paket24 Premijer ligi završio s maksimalnim učinkom od 28 osvojenih bodova u 14 odigranih utkmica.

Našički ‘Gromovi s Krndije’ nakon blagdanske pauze ponovno će se okupiti 9. siječnja, kada počinju pripreme za drugi dio sezone.

NEXE: Marko Račić 2, Fran Mileta 4, Predrag Vejin 8, Moreno Car (4+1), Ivan Sršen, Mihailo Radovanović (10+0), Andraž Velkavrh 3, Tomislav Severec 4, Karlo Godec 7 (1), Luka Moslavac 2, Stjepan Javorček 2, Fahrudin Melić 2, Dorian Markušić 3, Gianfranco Pribetić, Karlo Jurić 6 i Ivan Petrović. Trener: Branko Tamše.

Po završetku utakmice cijela ekipa i članovi stručnog stožera fotografirali su se s djelatnicom Gastro Marketa i vjernom navijačicom Božicom Vulić koja odlazi u zasluženu mirovinu. Tom su prigodom Marin Jelinić i Mario Tomić, Božici uručili buket cvijeća i uramljeni dres s potpisima svih igrača.