1. HRL U-12 Pobjeda i poraz 1234 Virovitice u Novskoj: Orahovica upisala drugu ovosezonsku pobjedu

Proteklog vikenda odigrani su susreti 4. kola 1. HRL U-12 za rukometašice, a ekipe 1234 Virovitice i Orahovice gostovale su u Novskoj gdje ih je, uz istoimenu domaću ekipu, dočekala Garešnica.

NOVSKA – 1234 VIROVITICA 19:9

Prva utakmica nije završila dobro po Virovitičanke koje su od domaće ekipe izgubile s 10 pogodaka zaostatka. Nakon što su otvorile susret serijom 5:0, Novska je najveću prednost stekla sredinom drugog poluvremena kada su sa sedam vezanih pogodaka otišle na +13 (18:5), a lavice su do kraja utakmice uspjele smanjiti na konačnih 19:9.

1234 Virovitica: Petra Pavlek, Ana Kosanović 4, Lucija Majdak, Franka Jakelić, Emily Karol Grubić 1, Laura Radić 2, Anja Mustač, Ena Tkalčec, Nina Čubrić 1, Dea Klešić, Lota Kečkiš 1, Mia Bančić, trenerica: Andrijana Miklić

1234 VIROVITICA – GAREŠNICA 20:9

Za poraz u prvom susretu, igračice Andrijane Miklić “iskupile” su se u drugoj utakmici dana. Garešničanke su se držale u susretu desetak minuta, no tada 1234 Virovitica preuzima kontrolu. Sedam zgoditaka Ane Kosanović i šest pogodaka Mie Bančić bilo je dovoljno za uvjerljivih +11.

1234 Virovitica: Petra Pavlek, Ana Kosanović 7, Lucija Majdak, Franka Jakelić, Emily Karol Grubić, Laura Radić 4, Anja Mustač, Ena Tkalčec, Nina Čubrić, Dea Klešić 1, Lota Kečkiš 2, Mia Bančić, trenerica: Andrijana Miklić

GAREŠNICA – ORAHOVICA 10:19

U prvom susretu dana rukometašice Orahovice upisale su drugu ovosezonsku pobjedu. Arijana Čočaj bila je zasigurno prvo ime susreta. U prvom dijelu postigla je sve pogotke za ekipu Orahovice koja je na predah otišla s 9:3, a u nastavku je dodala još pet pogodaka te je s ukupno 14 zgoditaka predvodila svoju ekupu do pobjede.

Orahovica: Iva Boljkovac, Nika Solić, Amna Osmani, Tara Liović, Marta Batrac, Ivona Mihelčić, Leona Adžaga, Arba Čočaj, Dina Gubeljak, Lara Grabovac 1, Arijana Čočaj 14, Amra Osmani 1, Kata Klanica 2, Melani Križan 1, Nika Tomljenović, trenerica: Andrijana Rukavina

ORAHOVICA – NOVSKA 14:26

Domaća ekipa ipak je bila prejaka za izabranice Andrijane Rukavine. Od počekta utakmice preuzele su kontrolu nad rezultatom te su u konačnici upisale uvjerljivu pobjedu rezultatom 26:14. Najefikasnija u redovima Orahovice i ovog je puta bila Arijana Čočaj s 8 pogodaka.

Orahovica: Iva Boljkovac, Nika Solić, Amna Osmani, Tara Liović, Marta Batrac, Ivona Mihelčić, Leona Adžaga, Arba Čočaj, Dina Gubeljak, Lara Grabovac 4, Arijana Čočaj 8, Amra Osmani, Kata Klanica 2, Melani Križan, Nika Tomljenović, trenerica: Andrijana Rukavina