Čestitka predsjednika Gradskog vijeća Tome Tomića u povodu Dana grada Slatine

U povodu Dana grada Slatine, predsjednik Gradskog vijeća Tomo Tomić uputio je čestitku svim Slatinčankama i Slatinčanima:

-Poštovane Slatinčanke i Slatinčani, ovih dana obilježavamo 726. godišnjicu spomena imena grada Slatine. S ponosom i zahvalnošću prisjetimo se svih onih koji su naš grad kroz povijest gradili te nam omogućili da bezbrižno uživamo u njegovoj ljepoti i obvezali nas da ga čuvamo i razvijamo. Grad nisu samo zgrade i građevine, grad čine ljudi, odnosno svi mi. Ljudi su najvažniji resurs koji neka zajednica može imati, ljudi pokreću sve dobro i čine grad ugodnim mjestom za život. Grad Slatina ima ogromne potencijale koje trebamo otkriti svijetu na korist cijele naše male i ponosne zajednice. Najveći potencijal postoji u svima nama. Svakim danom imamo priliku naš grad učiniti ljepšim mjestom za život i uvjeren sam kako ćemo to zajedno i postići. Želim da Grad Slatina bude grad sretnih ljudi, da se u našem gradu svi osjećaju dobro i ostvareno, da gradom caruju dječji osmjesi, nižu se školske i sportske nagrade, čuju radni strojevi i osjeća zadovoljstvo svih građana. Drage moje sugrađanke i sugrađani, svima vama od srca čestitam Dan grada Slatine.

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content