Članice Udruge žena s bolestima dojke “Narcise” Đurđevac nastavljaju s novim aktivnostima

Nakon ljetne stanke, članice Udruge žena s bolestima dojke “Narcise” Đurđevac, ponovno su se okupile. Prvi jesenski sastanak održale su u prostoru Doma kulture na kojem su se dogovorile da nastavljaju s aktivnostima, prije svega onima koje su vezane uz sve buduće manifestacije u gradu Đurđevcu. Uz to, radit će i na provedbi nekoliko projekata koje planiraju odraditi do kraja godine.

– Moram naglasiti da naša udruga ima dobru suradnju sa sličnim udrugama iz naše županije, a želja nam je tu suradnju i proširiti – rekla je dopredsjednica udruge Đurđa Martinuš i pritom posebno naglasila što “Narcise” u svemu tome imaju veliku podršku gradonačelnika Hrvoja Jančija i predsjednika Gradskog vijeća Željka Lackovića.

-Ohrabruje nas i veseli što čelni ljudi grada Đurđevca podržavaju naš rad i svaku našu aktivnost i na tome im zahvaljujemo – zaključila je dopredsjednica Đurđa Martinuš.

(djurdjevac.hr)

 

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content