2. HRL ISTOK Rukometaši Viro Virovitice došli na korak do naslova prvaka, uvjerljivo svladali momčad Borova

Na svom posljednjem ovosezonskom ligaškom gostovanju u 17. kolu 2. hrvatske lige Istok, rukometaši Viro Virovitice pobijedili su momčad Borova 37:26.

U prvom dijelu domaći rukometaši su pružili čvrst otpor. Virovitičani su serijom 5:0 u posljednje četiri minute prvog dijela došli do prednosti 19:15. Puno boljom igrom u nastavku igrači trenera Hrvoja Žuneca dolaze do uvjerljive pobjede 37:26.

Najefikasniji u virovitičkim redovima bili su Leon Dujmović s 11 i Slaven Brdar s pet zgoditaka.

Pred virovitičkim rukometašima ostala je utakmica posljednjeg kola u kojoj će ugostiti drugu ekipu Osijeka. Virovitičani bi pobjedom potvrdili naslov prvaka i povratak u prvoligaško društvo.

Viro Virovitica: Karlo Starčević, Karlo Štimac, Vladimir Flanjak 2, Antonio Pavić 1, Hrvoje Vašarević 2, Robert Rešetar 3, Deni Vilček, Matej Oršulić 1, Matko Crljenić 3, Leon Dujmović 11, Rene Velić 3, Slaven Brdar 5, Jakov Kosanović 2 i Toni Smutni 1. Trener: Hrvoje Žunec.