FOTO Lavice bodrene od navijača i svoje kapetanice došle do novih bodova

U utakmici 11. kola druge lige Sjever, posljednjeg u prvom dijelu, rukometašice Tvin Virovitice rezultatski su uvjerljivo pobijedile Baranju Beli Manastir 36:23.

Do novih bodova virovitičke Lavice su došle uz dosta muke. Prvi je dio protekao uz većinom minimalnu prednost domaće ekipe od jednog ili dva zgoditka. Postignutih trideset pogodaka (16:14) govori da obrane nisu bile na visini zadatka.U drugom dijelu domaće igračice ulaze puno bolje i postepeno stvaraju sve veću prednost.

Razbranila se Iva Biuk, ekipa je počela igrati obranu, a u napadu su efikasne bile Nika Deskar, Tamara Hudoletnjak, Maja Kožnjak i Tanja Đud. U posljednjih desetak minuta trenerica Zdenka Premužić u igru je uvela sve raspoložive igračice, koje su prednost povisile na konačnih trinaest zgoditaka.

IMG 0268 Custom

Ovom utakmicom Maja Kožnjak se oprostila od virovitičkog dresa, jer će u nastavku ligaškog natjecanja igrati za prvoligaški sastav Splita 2010.

Svoju ekipu iza klupe za rezervne igračice bodrila je kapetanica Iva Blažević, za koju suigračice vjeruju da će im se priključiti nakon operativnog zahvata, koji je očekuje zbog ozljede u Bjelovaru prije devet dana.

Tvin Virovitica: Devald 2+0, Hrvoić, Jezerčić, Veršec, Đud 4, Kožnjak 4, Hudoletnjak 9 (1), Maja Biuk 3, Medved, Zupčić 2, Prpić, Deskar 11 (9), Oštrić, Miklić i Iva Biuk 17+1. Trenerica: Zdenka Premužić.

Sedmerci: 3 (3)