Srebro u štafeti i osobni rekord za Niku Kozlinger na Prvenstvu Hrvatske

Odličnim nastupom Nika Kozlinger uz sestru Leu, sa nepunih 11 godina, jedna od najmlađih sudionica u Prenstvu Hrvatske za kadete i mlađe kadete u atletici u konkurenciji 39 atletskih klubova iz cijele Hrvatske ostvarila je 18. mjesto na 60 metara niski start s vremenom 8,92 sekundi, dok je Lea u istoj disciplini bila 38. sa 9,46 sekundi od 68 prijavljenih natjecateljica.
Još bolji nastup Nika je imala u skoku u dalj gdje je osvojila 12. mjesto s novim osobnim rekordom od 4,47 m.
Lea je u bacanju vortexa bila 19. sa 28,18 m, što je 5 m slabije od njezino dosadašnjeg rekorda.
Najbolji plasman Nika je ostvarila u štafeti Agram 1 u utrci 4×60 m gdje je za jednu stotinku izmaklo zlato i naslov Prvakinje Hrvatske za mlađe kadetkinje (13 god), Lea je u Štafeti Agram 2 zauzela 7. mjesto od 20 štafeta.
Od Virovitičana dobar nastup imali su Antonela Tutić, koja je na 400 m zauzela 31. mjsto s vrlo dobrih 1:10,72 i Antonio Tumpić na 1000 m osvojio je 11. mjesto sa 2:58,49. od 20 prijavljenih. (www.icv.hr, vle)