Virovitica uz dosta muke u poluzavršnici županijskog nogometnog kupa

U uzbudljivoj utakmici četvrtzavršnice županijskog nogometnog kupa za seniore, pred brojnim navijačima, Virovitica je minimalno pobijedila Graničar u Okrugljači rezultatom 3:2 (2:1).

Domaći nogometaši su prvi došli u prednost zgoditkom Karla Petrinića. Gosti iz Virovitice su nakon petnaestak minuta preuzeli kontrolu rezultata golovima Krešimira Crvenke i Nikole Suvajca. Na početku drugog dijela Karlo Petrinić svojim drugim zgoditkom ponovno uspostavlja rezultatsku ravnotežu. Nikola Suvajac također postiže drugi gol kojim je Virovitičanima na kraju osigurao prolaz u poluzavršnicu. Ali to nije moralo završiti tako. Desetak minuta prije kraja utakmice domaći su imali izglednu priliku za nove izjednačenje ali je nisu realizirali. Virovitički četvrtoligaš prolio je dosta znoja za prolaz u poluzavršnicu županijskog kupa.

Ostale utakmice četvrtzavršnice igraju se u srijedu 25.travnja u 17 sati, a sastaju se:
Podravac Sopje – Pitomača, Suhopolje – Bratstvo i Bušetina 1947. – Slatina. (www.icv.hr, mš)