IBM i Sokol najbolji na županijskom natjecanju u atletici osnovnih škola

Na sportskim terenima bivše virovitičke vojarne održano je županijsko natjecanje sedmih i osmih razreda osnovnih škola u atletici.

Rezultati:

100M    DJEVOJČICE               DJEČACI

1.Nika Kozlinger – Ibm           1. Andre Posenjak-Sokol
2.Tia Hršak -Slatina               2. Dominik Povrženić -Mlad.
3.Helena Rengel -Sokol          3. Roko Ključec-Mladost

300 M DJEVOJČICE                 DJEČACI

1.Antonela Tutić -Ibm(vt)        1. Luka Kos – Sokol
2.Lea Crlenjak -Sokol              2. Luka Jurišić- Slatina
3.Petra Kovač -Mladost            3. Filip Kojadin-Mladost

600M DJEVOJČICE                       800M DJEČACI

1.Klara Crnoja -IBM                        1. David Jakišić-Slatina
2.Tanita Šantalab – Slatina              2. Erik Erdelji-Sokol
3.Dunja Habijanac-Mlad.(vt)           3. Leon Kladušić -Mlad. (s)

SKOK U DALJ  DJEVOJČICE                      DJEČACI

1. Lea Kozlinger- IBM                           1. Josip Štukar- Sokol
2. Tea Halužan-Slatina                          2. Ivan Vlasak-Mlad.(s)
3. Valentina Kukučka-Sokol 3,90          3. Adria Kadlec -Mlad.(vt)

SKOK U VIS    DJEVOJČICE                       DJEČACI

1.Marija Medved-IBM                            1. Dominik Buri- Sokol
2.Vanesa Vukšić – Sokol                        1 Matija Jerbić-Mlad.(vt)
3.Kristina Tonc-Slatina                           2. Marko Ivezić-Slatina
3. Petra Marinović-Mlad.(vt)

BACANJE KUGLE    DJEVOJČICE                     DJEČACI

1.Kristina Jagica- Vihor                             1. Marinko Kašćel-Mlad.(s)
2.Andoniky Mandić-Mladost                      2. Antonio Sulimanec-Sokol
3.Maja Vuković- Sokol                              3. Ivo Jukić – Slatina 1

BACANJE VORTEKSA    DJEVOJČICE                     DJEČACI

1.Lucija Smiljanić -IBM                                1. David Ivančević-Mlad(vt)
2.Helena Veličan – Sokol                             2. Marko Litrić-Mlad.(s)
3.Ivona Živković- Vihor                               3. Karlo Kajzer- Slatina

ŠTAFETA 100,200,300,400 m  DJEVOJČICE       DJEČACI

1.ŠŠD IBM                                                  1. ŠŠD – SOKOL
2.ŠŠD SOKOL                                              2. ŠŠD – MLADOST (s)
3.ŠŠD MLADOST (vt)                                   3. ŠŠD- SLATINA

ZAVRŠNA TABLICA

DJEVOJČICE                                    DJEČACI

1.IBM- Virovitica                                 1. SOKOL-Pit.
2. SOKOL-Pitomača                             2.MLADOST -Suh.
3. MLADOST Virovitica                         3. SLATINA
4. SLATINA – Slatina                            4.MLADOST (VT)
5. GRADINA

Prvo plasirane ekipe u kategoriji djevojčica i dječaka sudjelovati će na završnom državnom natjecanju koje će se održati 14 i 15.svibnja 2018. u Splitu.

Ekipa “IBM” nastupila je u sastavu: Marija Medved,lea Kozlinger, Nika Kozlinger, Antonela Tutić, Karla Tumpić, Klara Crnoja, Lucija Smiljanić, Mihaela Milković, Nadija Dujmović i Gabrijela Knežević. Voditelj: Goran Kozlinger.

Ekipa “SOKOL” nastupila jeu sastavu: Andre Posenjak,Luka Kos, Erik Erdelji, Antonio Sulimanec, Matej Babić, Josip Štukar, Dominik Buri, Kuka Bedeković, Ivan Vlašić i Karlo Kapitan. Voditelj: Ivan Kos. (www.icv.hr)