4. LIGA BJ-KC-VT Drugi ovosezonski poraz Pranjićeve momčadi; Pitomača izgubila u Predavcu

U posljednjem susretu petog kola 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Pitomače doživjeli su drugi ovosezonski poraz.

Izgubili su na gostovanju u Predavcu od Dinama 3:1. Domaći igrači su poveli u 2. minuti. U 47. minuti zgoditkom Plavšića Pitomača je izjednačila rezultat.

Neriješen rezultat bio je do 61. minute, kada domaća momčad dolazi ponovno u prednost 2:1. Zgoditkom u 70. minuti Dinamo je potvrdio pobjedu i osvajanje tri boda.

42501493 691483451238339 4456745769008889856 n Custom

U idućem kolu Pitomača na svom terenu dočekuje Čazmu. U Virovitici se igra županijski derbi između domaće momčadi i Slatine. Orahovački Papuk gostuje kod Graničara u Đurđevcu.